לייעוץ חינם מוזמנים לשלוח לנו הודעה 🢀

רוצים לדבר איתנו ? בשביל זה אנחנו כאן !

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה ומתן ייעוץ ראשוני.

הילד קיבל רישיון לאופנוע – אל תוותרו על מצלמות הקסדה

הכנסה בעזרת תוכנת קנבה
תוכן עניינים

רכיבה על אופנוע היא יותר מסתם אמצעי תחבורה; זוהי תשוקה, אורח חיים, ועבור רבים הרפתקה מרגשת מאין כמוה. עם זאת, ההתלהבות הרבה ברכיבה על אופנוע מביאה עמה גם סיכונים שאל לנו להקל בחשיבותם. עבור הורים שילדיהם מקבלים רישיון לנהיגה על אופנוע, הרי שהדבר מהווה מקור לדאגה רבה.

הכנסה בעזרת תוכנת קנבה

לצד החינוך לנהיגה נכונה, הרי שמומלץ הן לרוכבים מנוסים והן לרוכבים שזה עתה קיבלו את רישיונם, לדאוג לבטיחותם ולשלב אמצעים שונים המאפשרים לתעד את אשר נעשה ברכיבה, הן למטרות מנהליות אל מול חברות הביטוח והן למטרות אכיפה, שיטור ובריאותיות וזאת באם חלילה, התרחשה תאונת דרכים.

בשנים האחרונות נכנסה טכנולוגיית התיעוד אל ענף האופנועים עם מצלמות קסדה המשחקות תפקיד מרכזי בתיעוד הרכיבה בזמן אמת.

להלן מספר היבטים שימחישו את החשיבות הרבה הטמונה במצלמות אלו עבור רוכבים חדשים, וכל שכן נערים ונערות שזה עתה קיבלו את רישיונם.

תיעוד המסע

עבור אופנוענים רבים, אחד מן התפקידים העיקריים והמרכזיים של מצלמת הקסדה, היא ללכוד את אותם רגעים בלתי נשכחים ויפהפיים של הרכיבה על האופנוע.

עבורנו ההורים הרי שאותו מסלול נוף נהדר או אותה יציאה לרכיבה על כבישי ישראל המוכרים ואשר שוכנים בקרבת אזור המגורים של הנער או הנערה, זוהי הזדמנות מצוינת לבחון את הנהיגה ולצפות בה.

מצלמות הקסדה מחוברות לאפליקציה המשמשת כמעין יומן חזותי ובו ניתן לעיין ברכיבה. תוכלו לעיין ולהסתכל על האופן שבו ילדיכם רוכבים על האופנוע, ומשם גם להסיק את המסקנות הנדרשות ולהציף את הנושא מולם אם יעלה הצורך בכך.

תיעוד תאונות דרכים

מצלמת קסדה פועלת כזוג עיניים נוסף על הכביש, ומטרתה היא ללכוד את נקודת מבטו של הרוכב בזמן אמת.

הדבר יכול לקבל ביטוי מוחשי בעת מקרים מצערים של תאונות דרכים, ובהן תיעוד הנסיעה יכול לס ראיות מכריעות באשר לתביעות ביטוח ולמטרות משפטיות. במקרים ובהם אין זוהי אשמתו של רוכב האופנוע, הרי שחשוב לגבות את הדבר בראיות חותכות.

שיפור הרכיבה

סקירת הצילומים מאפשרת לרוכבים עצמם להעריך את האופן שבו הם נוהגים על הכביש, לזהות אלמנטים שונים הנדרשים לשיפור ולשפר את המודעות הכוללת שלהם לשמירה על בטיחות בדרכים.

מומלץ אף לצפות בסרטונים יחד עמם ולספק דגשים והערות באם ישנו הצורך בכך.

הגברת תחושת האחריות

ולסיום, עצם קיומה של המצלמה מאפשר לאותו נהג או נהגת להבין כי הם מתעדים בכל עת ועת את נהיגתם, וכי נהיגתם עלולה להיתפס בעדשת המצלמה.

גם אם יעלה בראשם הרצון להאיץ למהירות לא סבירה או לערוך אי אלו עבירות תנועה, הרי שעצם העובדה שהדבר מתועד בכל עת, ימנע זאת ויאפשר לנו כהורים להיות סמוכים ובטוחים כי ילדינו רוכבים על האופנוע בבטחה.

לייעוץ מקצועי בקרו בחנות של וויו סנטר: https://viewcenter.co.il/

מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור אליכם