לייעוץ חינם מוזמנים לשלוח לנו הודעה 🢀

רוצים לדבר איתנו ? בשביל זה אנחנו כאן !

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה ומתן ייעוץ ראשוני.

הילד או הילדה הפכו לנהגים חדשים? מספר דוגמאות למתנות נהדרות

הכנסה בעזרת תוכנת קנבה
תוכן עניינים

כל ציון דרך שהילדים שלנו עוברים בחיים, מביא עמו סמליות רבה ומעיד על כיבושו של יעד חדש. קבלת רישיון הנהיגה של ילדינו, הוא מקור לגאווה, והוא בהחלט מעיד שאותם ילדים קטנים שגידלנו לאורך השנים, הפכו לאנשים בוגרים וגדולים, עם אחריות רבה תוך שהם אוחזים בהגה.

הכנסה בעזרת תוכנת קנבה

כדי לציין את המאורע המרגש, הרי שטבעי שתחפשו אחר מתנה קטנה או גדולה, מה שבטוח הוא שמטרתה היא לשמח את הנהגים החדשים ולתת להם לעלות על ההגה עם חיוך והתחלה מתוקה.

כאן ריכזנו עבורכם טיפים ודוגמאות למתנות שתוכלו לקנות לנהגים חדשים ועם אתר מומלץ שבו תוכלו לרכוש שפע של מארזי מתנה מסוגננים ונהדרים.

מארז מתנה גדוש בכל טוב

עצם העובדה שזה עתה ילדיכם עלו על ההגה, לא אומר שאתם מוכרחים לקנות מתנה שתתכתב עם רכבים או נהיגה. תוכלו גם לפתוח להם את הפרק החדש בחייהם עם טעם טוב ומתוק.

מארזי מתנה יכולים לענות במדויק על רצון זה, ותוכלו למצוא שפע של מארזי מתנה מסוגננים ויפהפיים הכוללים בתוכם שוקולדים רבים, ליקרים (וכמובן יש לחדד שאסור לשתות ולנהוג), ושלל פיצ'פקס קטנים ונהדרים.

את המארז תוכלו כמובן להגיש יחד עם כרטיס ברכה שמאחל לילדיכם דרך צלחה בדרכם החדשה. איזה כיף להתחיל כך את התקופה החדשה.

מגוון מארזים תוכלו למצוא כאן: https://shooglis.co.il/ 

מתנות לרכב

במידה ומדובר ברכב שהוא שלכם וילדיכם נוהגים בו, הרי שמומלץ למצוא שלל פיצ'רים שונים שיוכלו לעזור לכל הצדדים.

ניתן לרפד מחדש את המושבים בצורה מדליקה יחסית, וכך ילדיכם ייהנו מן הנהיגה אף יותר, ויוכלו להראות לחברים. תוכלו גם לצייד את הרכב במערכת שמע חדשה ואיכותית, ובכך ליהנות מאיכות סאונד משופרת.

במידה ורכשתם רכב עבור ילדיכם, הרי שתוכלו לקחת אותם לחנויות המתמחות בשלל קישוטים ועיטורים לרכבים עם מדבקות מיוחדות, צבעים לרכב ועוד מגוון פיצ'רים מדליקים שישנו את חווית הנסיעה מן הקצה אל הקצה.

נסיעה אל עבר יעד חדש

ולמה שלא תהפכו את עצם קבלת הרישיון למתנה עצמה? זה הזמן ללוות את ילדיכם כנהגים חדשים עם מלווה, אל עבר יעדים מדליקים כמו הצפון הרחוק, לערוך קמפינג וכן לטייל בשלל אזורי טבע שונים.

תחושת העצמאות שיש לנהג חדש היא תחושה שאנו כבעלי רישיון מזה מספר שנים בלתי מבוטלות, איננו כבר זוכרים, אך עבורם זהו ריגוש ענק. כהורים, נוכל להתמלא בגאווה, ובו-זמנית כמובן, להראות לילדינו את האופן הנכון שבו יש לנהוג ברכב, וזאת כדי לשמור על בריאותם ועל ביטחון ציבור הנהגים בכללותו.

וזכרו תמיד, רישיון הוא אמנם מעמד מרגש, אך הוא גם מביא עמו אחריות רבה. היו תמיד ערניים על הנעשה בכביש, נהגו באחריות ובזהירות. שתהיה דרך צלחה.

מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור אליכם