חשיבות של גגון לבטיחות שלכם

בשיעורי הנהיגה ובאופן כללי בכל הקשור לתחום הרכב מלמדים אותנו הרבה חוקים ודרכים לשמור על הבטיחות של היושבים ברכב ועוברי הדרך בכביש ובמדרכה, אבל אחד הדברים שלא זוכים ליחס הראוי להם הוא האופן בו אתם מעבירים חפצים ממקום למקום ברכב שלכם. אנשים רבים מעדיפים לדחוס ציוד לתוך הרכב, בתא המטען או במושב האחורי, וכל עוד הוא מצליח להיכנס לשם והדלת נסגרת (ולפעמים גם זה לא) אז אפשר להתחיל בנסיעה.

אז נתחיל ונגיד שזו טעות חמורה. אסור להעביר חפצים גדולים ברכב ויש סיבות רבות לכך. הסיבה הראשונה היא כמובן אם החפץ גדול מדי בכדי לשבת היטב בתוך הרכב. זאת אומרת שיש כאלו שיעדיפו לגרום לדלת תא המטען פשוט 'לכסות' את החפץ ולא לגרום לו להיסגר עד הסוף – כתוצאה מכך יכולה לקרות סכנה חמורה והחפץ יפול מהרכב בשלב מסוים ועלול לגרום לתאונה חס וחלילה. ובנוסף לכך, אם יש אנשים ברכב, או מספיק רק הנהג, החפץ הגדול יכול לשנות מיקום בזמן הנסיעה באחד הסיבובים ולגרום להפרעה לנהג או לפגיעה באחד מהיושבים ברכב.

כל אלו מובילים לתשובה הבאה – השתמשו בגגון לרכב.

למה צריך גגון לרכב?

ישנם סוגים שונים של גגונים לרכב, ישנם גגונים שמגיעים מובנים ברכבים מסוימים כמו רכבים משפחתיים או רכבי שטח, ישנם גגונים אוניברסליים שאפשר לקנות ולחבר לכל רכב ואף להעביר אותם מרכב לרכב במידה ואתם מחליפים רכבים או יש לכם כמה רכבים. ישנם גגונים מתנפחים שיכולים להוות פיתרון טוב מאוד עבור מטרות רבות ועוד. גגונים אלו מאפשרים לכם לשנע חפצים גדולים או כמות גדולה של חפצים קטנים באמצעות שימוש קשירה ואריזה טובה ובטיחותית ואף תוכלו להפיק את המיטב באמצעות שימוש באביזרים הרבים שקיימים.

בין האביזרים של הגגונים לרכב תוכלו למצוא מנשאי אופניים – לשינוע זוג אחד של אופניים או יותר. תיק חפצים – לאריזה של חפצים בצורה מסודרת ולהגנה עליהם. וגם סוגים שונים של מנשאים למטרות שונות כמו מנשא לגלשן, מנשא לקיאק ועוד. כל אלו יאפשרו לכם להעביר חפצים גדולים שקשה או בלתי אפשרי להכניס לרכב בצורה קלה ונוחה שתשפר את החיים שלכם וגם תגן עליהם!